Pracownik - foto: Maciej Wilczyński

Dla kandydatów

Strona Główna

Firma Sea Lane Ltd, założona w 1996 r. specjalizuje się w zarządzaniu statkami oraz załogami w sektorze morskim oferując szeroki zakres usług agencyjnych.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne , wysokiej jakości usługi firma Sea Lane Ltd wyspecjalizowała swą działalność w zarządzaniu statkami , remontach stoczniowych , logistyce i ubezpieczeniach .

Zarządzanie zasobami ludzkimi – branża morska / lądowa / offshore .Nasze biura zapewniają efektywną i profesjonalną rekrutację pracowników morskich i lądowych wielu narodowości.

Remonty - realizujemy remonty statków w stoczniach na całym świecie. Specjalizujemy się w mechanice, systemach rurowych, piaskowaniu, malowaniu oraz w pracach stalowych . (24 / 7)

Dźwigi - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem firmy Kenz Figee Holding BV na terenie Polski, zajmującej się budową i obsługą dźwigów portowych, żurawi przybrzeżnych oraz statkowych różnych typów.

Logistyka - zapewniamy wszelką pomoc przy zaokrętowaniu załogi na statki w Polsce. Posiadamy własny tabor, którym możemy sprawnie dostarczyć pracowników do portów i na lotniska. Zapewniamy również podstawową pomoc medyczną.

Visa & Travel – szybko i sprawnie załatwiamy formalności związane z podróżą i wizami. Nasze biuro pomaga w uzyskaniu wizy do strefy Schengen, w ciągu kilku godzin.

Ubezpieczenia – szeroki zakres ubezpieczeń dla firm i osób fizycznych działajacych w sektorze morskim .

Nasza strona internetowa porzez funkcje interaktywne ułatwia zainteresowanym dotrzeć do naszej firmy w sposób efektywny w możliwie najkrótszym czasie.